Подвластни на модата или не?
30 Oct
0
24
<span style="font-size:16px">В наши дни мъжете разкриват своята <strong>мъжественост и индивидуалност</strong> чрез начина си на обличане и съчетаване на дрехите. Някои предпочитат да експериментират, а други следват модните тенденции, някои избират комфорта и качеството, а други- модерното, някои имат свой собствен стил, а други се подчиняват на известни марки. <strong>Но защо трябва да робуваме на дадена марка или дизайнер?</strong> Защо да даваме пари, за нещо което не сме убедени, че е в нашия стил? Защо ли? Просто няма никакъв смисъл в това!<br />
<br />
Човек трябва да облича, това с което се чувства удобно, това, което приляга на фигурата му, това, което отваря душата му, така че и другите да го видят. Всеки е <strong>индивидуална личност</strong> със свои собствени качества и стил, всички ние трябва да се стремим да бъдем себе си, да бъдем по-смели и решителни. Да следваш развитието на модата е хубаво, тя минава през значителни промени, постоянно се видоизменя силуета, формите на облеклото, кройките, актуалните цветове, десени и аксесоари. Всеки мъж може да преоткрие част от себе си в новите тенденции, но не бива да носи всяко нещо, което му падне, само защото е модерно.<br />
<br />
Ето няколко предложения за есен-зима 2015/16, но не забравяйте, че вашите предпочитания са водещи в избора ви.</span>